akademia naturalnych brwi

moja MISJA

Brwi nie należy się bać. Stylizacja brwi wcale nie musi być trudna. Wystarczy, że zrozumiesz kilka naprawdę prostych zasad, które sprawią, że wszystkie Twoje prace wejdą na wyższy poziom, a sama stylizacja brwi będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Nie będziesz już potrzebowała suwmiarek, linijek czy cyrkli. Zaczniesz tworzyć brwi intuicyjnie, wystarczy Ci do tego Technika Trójzęba. 

Poznasz ją tylko w Akademii Naturalnych Brwi. 

czym jest akademia NATURALNYCH BRWI?
 • to najbardziej rozbudowane szkolenie ze stylizacji brwi na rynku;
 •  jedyne takie miejsce gdzie nauczysz się unikalnej techniki Trójzęba;
 • nauka odbywa się w przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze, bo tutaj to kursantka jest najważniejsza;
 • nie ma głupich pytań, jest przestrzeń na niedociągnięcia, w końcu przestaniesz się bać robić brwi;
 • przez całą drogę będę Cię wspierać i przeprowadzę Cię przez tajniki stylizacji brwi
jak wygląda nauka?
 • materiały edukacyjne w formie krótkich, łatwo przyswajalnych filmów, są dostępne na specjalnej platformie edukacyjnej;
 • od razu otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji.  Po każdej lekcji jest krótki test;
 • po przyswojeniu wiedzy edukację kończysz egzaminem (w zależności od wybranego wariantu) na żywo w Częstochowie;
 • dostęp do materiałów masz przez 3 miesiące od daty rozpoczęcia Akademii;
dlaczego taka forma szkolenia?
 • dużo lepiej i skuteczniej uczyć się kiedy przyswajasz wiedzę w swoim tempie;
 • bo przyswojenie tak dużej ilości wiedzy nie jest możliwe podczas nawet kilkudniowego szkolenia na żywo;
 • wiem, że taka forma jest skuteczna – sprawdzone na dziesiątkach kursantek.
 • wieloetapowa edukacja składająca się z kilkunastu lekcji, testów sprawdzających przyswojoną wiedzę, pokazów na modelkach, kart pracy i notatek wizualnych pozwala lepiej zapamiętać materiał i go zrozumieć
dlaczego powinnaś zdecydować się na akademię naturalnych brwi?
 • nauka rozłożona w czasie – wiedza, która pozwala być świadomą stylistką brwi jest tak obszerna, że nie da się jej przekazać w ciągu jednego czy nawet kilku dni szkoleniowych, a gdy nauka jest rozłożona w czasie, lepiej ją zapamiętujesz. 
 • możliwość powtarzania materiału we własnym tempie – możesz wielokrotnie wracać i powtarzać lekcje, dzięki czemu lepiej utrwalasz materiał
 • wiedza od najlepszych – tylko odpowiednia wiedza pozwoli Ci lepiej pracować z problematycznymi brwiami

CO O AKADEMII MÓWIĄ JEJ ABSOLWENTKI?

Skuteczność moich metod potwierdzają stylistki, które już pracują w oparciu o moją wiedzę!

„Polecam z czystym sumieniem Ekaterina Kozlova-Korzeniewska z PRO Brow. 5 tygodni intensywnego szkolenia z wiedzą od A do Z. Do tego pełne zaangażowanie szkoleniowca, co tydzień Webinary i najważniejsze, tam się wymaga nauki i przyswajania wiedzy, bo po każdej lekcji są testy sprawdzające wiedzę”
Klaudia
„Polecam z czystym sumieniem Ekaterina Kozlova-Korzeniewska z PRO Brow. 5 tygodni intensywnego szkolenia z wiedzą od A do Z. Do tego pełne zaangażowanie szkoleniowca, co tydzień Webinary i najważniejsze, tam się wymaga nauki i przyswajania wiedzy, bo po każdej lekcji są testy sprawdzające wiedzę”
Klaudia
„Polecam Ekaterina Kozlova PRO Brow. Prowadzi szkolenia z naturalnej stylizacji brwi, przekazuje ogrom wiedzy, bardzo polecam”
Paulina
„Z całego serca polecam Ekaterina Kozlova PRO Brow i Akademia PRO Brow. To nie jest zwykłe szkolenie online do obejrzenia tylko 5-tygodniowa nauka i testy potwierdzające przyswojenie wiedzy. Stały kontakt Szkoleniowca i spotkania live co tydzień. Ja po Akademii kompletnie zmieniłam podejście do brwi – Kasia uczy jak podkreślać i wydobywać maksimum z naturalnych brwi, a nie kopiować schematy od linijki”
Justyna
„Odnośnie szkoleń stacjonarnych. Zapłaciłam za szkolenie w przeliczeniu na złotówki jakieś 2000 zł za 6 godzin i nie nauczyłam się tam nic! Ja wiem, że to wymaga czasu i praktyki, ale bez wiedzy ciężko cokolwiek zrobić. Dlatego pamiętam, że jak znalazłam Akademię to trochę bałam się, że stracę kolejne pieniądze, ale jestem bardzo mile zaskoczona takim szkoleniem. Ogólnie mam bardzo krótką pamięć i będę te szkolenia przerabiać jeszcze kilka razy, ale cieszę się, że mam taką szansę. Będę Ci dziękować w nieskończoność”
Klaudia
„Czy można się zapisać jeszcze raz na Akademię? To było najlepsze co mnie spotkało, serio”
Agata
KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W AKADEMII
 • ogromna dawka wiedzy, której nie zdobędziesz na żadnym innym szkoleniu
 • uczysz się wtedy, kiedy masz na to czas
 • korzystasz z autorskich metod, które zmieniają podejście do stylizacji brwi i poprawiają jakość Twoich prac

PRACE ABSOLWENTEK AKADEMII

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH, ŻEBY NIE PRZEGAPIĆ NADCHODZĄCYCH ZMIAN

KTO CIĘ TEGO NAUCZY?

Nazywam się Ekaterina i uczę dlaczego brwi są ważne.

Stylizacja brwi to moja pasja, ale jeszcze większą przyjemność sprawia mi uczenie innych.  Przede wszystkim stawiam na zrozumienie, ale nie tylko tego co powinnaś wiedzieć o brwiach, ale również zrozumienie, że każdy pracuje w swoim tempie. To przyjazna i ciepła atmosfera jest dla mnie najważniejsza w trakcie nauki.

Dlaczego masz zaufać akurat mi?

Bo brwi poznałam od podszewki. Na bazie swojej wiedzy i doświadczenia napisałam kilka poradników, które pomogą Ci w Twoim rozwoju. Przeszkoliłam setki osób stacjonarnie oraz online. 

Zostałam doceniona tytułem Top Master of BrowXenna by Levchuk, a moje umiejętności tworzenia pięknych brwi potwierdzają statuetki zdobyte na wielu mistrzostwach. 

Stawiam na jakość i zdobywanie nowych umiejętności każdego dnia. Zaufały mi nie tylko kursantki, ale przede wszystkim cała masa zwykłych kobiet – moje fantastyczne klientki, które regularnie oddają brwi w moje ręce. Każda najdrobniejsza rada i wskazówka, której udzielę Ci podczas szkolenia wynika z wiedzy popartej solidnym, praktycznym doświadczeniem.

BT8A8490
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
PONIŻEJ MOŻESZ ZAPOZNAĆ SIĘ Z ODPOWIEDZIAMI NA PYTANIA, KTÓRE PADAJĄ NAJCZĘŚCIEJ W NAWIĄZANIU DO INTERAKTYWNEJ AKADEMII

Właściwie dla każdego. Dla osób zaawansowanych, którzy chcą sobie usystematyzować wiedzę i poznać tajniki unikalnej metody, ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z brwiami. Wszystkie elementy Akademii są stworzone tak, aby ugruntować wiedzę na temat stylizacji brwi i móc tworzyć piękne prace dedykowane dla Twojego klienta.

Po opłaceniu dostępu do Akademii online od razu masz dostęp do wszystkich lekcji. 

Są one dodane na specjalnej platformie, ułożone według kolejności w jakiej powinnaś je przyswoić. 

Czas na naukę wyznaczasz sobie sama i masz na to aż 3 miesiące. 

Tylko w trakcie webinarów warto, żebyś była obecna, ale o nich informuję z wyprzedzeniem, a godziny spotkań są przemyślane tak, abyś nie musiała rezygnować ze swojej pracy na rzecz szkolenia. 

Dostęp do całego materiału masz od razu, ale rekomenduje naukę stopniowo. Dzięki temu wiedza utrwali się lepiej i zostanie z Tobą na dłużej.

Dostęp do materiałów szkoleniowych masz równo przez 3 miesiące od momentu rozpoczęcia Akademii. 

Nie, jest to szkolenie dedykowane naturalnej stylizacji brwi bez zamalowanej skóry, co w przypadku henny organicznej jest prawie niemożliwe. Jednak umiejętności zdobyte w Akademii poprawią jakość i trwałość swoich prac. Poruszam temat laminacji brwi, ale tylko w kontekście rozwiązywania trudnych przypadków, a nie technik układania brwi.

UCZESTNICTWO W SZKOLENIACH WIĄŻE SIĘ Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU SZKOLEŃ, KTÓRY DOSTĘPNY JEST POD ADRESEM: REGULAMIN SZKOLEŃ PRO BROW

Potrzebujesz o coś dopytać?