Jeżeli do tej pory nie byłaś zadowolona ze swoich brwi to mam sposób, żeby to zmienić

Każde brwi są inne, więc stylizacja powinna być do nich dostosowana

Od 2017 roku zajmuję się tylko stylizacją brwi, więc wiem o nich prawdopodobnie wszystko. 

Zapisz się na stylizację brwi i przekonaj się, że Twoje brwi również mogą być piękne. 

„Moje brwi są rzadkie i słabe. Wizyty w salonach kosmetycznych zwykle kończą się tym, że efekt jest bardzo mocny przez pierwsze 3 dni a potem wszystko wygląda tak samo”

Czy to brzmi dla Ciebie znajomo?

Bardzo często słyszę to w swoim gabinecie. Wiele kobiet jest niezadowolonych ze swoich brwi, ale prawda jest taka, że to wszystko kwestia odpowiedniej stylizacji.

Brwi to nie jest obszar nad oczami, ale skupisko włosów, które wymagają odpowiedniego traktowania. Każde brwi są inne. Różnią się grubością i gęstością włosa. Dobranie do nich odpowiedniego produktu sprawi, że staną się pełniejsze i gęstsze.

75BEDE9E-B904-4B36-BD7A-C94EEC65B7A1

Wyobraź sobie jak by to było….

Brwi idealnie dopasowane do Ciebie

Brwi nie powinny być jedynym widocznym elementem twarzy, ale harmonijnie komponować się w całość wizerunku. Muszą podkreślać Twoje spojrzenie i nadawać mu blasku.

Kiedyś brwiom nie przykładało się zbyt dużej uwagi. Otwierając swój salon w 2017 roku w Częstochowie nikt nie wierzył, że usługa „stylizacji brwi” w ogóle jest komukolwiek potrzebna. Jak się okazało, klientki pokochały swoje brwi i naturalny efekt, który można uzyskać, a którego do tej pory nie doświadczyły. Chętnych na zabieg „brwi szytych na miarę” z każdym miesiącem było coraz więcej, a ja nie mogłabym być bardziej szczęśliwa widząc zachwyt w oczach klientek po skończonym zabiegu.

Zaufało mi setki kobiet oddając swoje brwi w moje ręce. Każdego dnia dbam o nie w najdrobniejszym detalu. Moim głównym założeniem jest budowanie brwi z włosa (bez zamalowanej skóry), a jest z czego budować, bo w jednej brwi może być nawet 300 – 700 włosków! 

W swoim wyposażeniu mam 5 rodzajów farb do brwi w różnych odcieniach kolorystycznych. Dobieram kolor i produkt do każdej klientki indywidualnie, więc efekt jest zawsze gwarantowany.

Nawet jeżeli Ci się wydaje, że Twoje brwi nie mogą być pełne i zadbane to wspólnie możemy znaleźć sposób na poprawienie ich kondycji odżywczymi zabiegami i procedurami odbudowy.

Teraz to jest w Twoim zasięgu!

Zapisz się i przekonaj na własnej... na własnych brwiach

Z naturalną stylizacją brwi + moim doświadczeniem w ich stylizowaniu osiągniemy wspaniałe rezultaty

Każde brwi mogą być piękne, wystarczy o nie odpowiednio zadbać. 

Zapisz się na zabieg i przekonaj się, że u Ciebie też możemy uzyskać takie efekty!

Naturalna stylizacja brwi to...

Jak wygląda zbieg?

Pokochaj swoje brwi na nowo!

Ale to nie wszystko 

Zobacz inne zabiegi, które mogą Cię zainteresować
IMG_4553_Facetune_14-10-2019-20-11-15

Naturalna stylizacja brwi

Wykonujemy mapowanie, farbowanie brwi farbą bez koloru na skórze (farbujemy tylko włos), regulacja i budujemy brwi z włosa.

ADD13188-A41D-492A-8CF5-B80F9288866D

Laminacja rzęs

Jeżeli chcesz podkreśli swoje spojrzenie w pełni możesz dodatkowo podkręcić naturalne rzęsy i nadać im wyrazistego koloru. Idealne rozwiązanie na wakacyjne wyjazdy i nie tylko.

IMG_0406 2

Naturalny makijaż permanentny

Ilość cykli wzrostu włosa jest wyczerpywalna i z czasem może się okazać, że włos nigdy nie odrośnie.  Makijaż permanentny nie muszi być przerysowany, można uzyskać efekt delikatnego cienia pomiędzy włoskami. Jeżeli właśnie tego oczekujesz to ta opcja jest dl Ciebie.

Zapisz się na dowolny zabieg i zadbaj o siebie już dziś!

Poczujesz się pewna siebie, a przede wszystkim odkryjesz swoje naturalne piękno.

Zobacz opinie moich klientek

image (4)
image (1)
image (2)
image

Lokalizacja gabinetu

Gabinet mieści się w samym centrum Częstochowy w  Salonie Blue Kosmetologia na ulicy Kilińskiego 72/74. Na przeciwko Liceum Ogólnokształcącego Traugutta. Na drzwiach znajduje się dzwonek do gabinetu „Naturalne brwi”, a zraz za budynkiem jest bezpłatny parking dla klientów salonu.

Projekt bez nazwy (3)

A dlaczego możesz mi zaufać?

Bo brwi to moja pasja

Dla mnie najważniejsza jest klientka. Najbardziej zależy mi na tym, aby czuła się piękna i pewna siebie dokładnie taka jaka jest – naturalna. Mam holistyczne podejście do stylizacji brwi, ponieważ to one wpływają na odbiór naszej twarzy. Brwi mają dopełniać cały wizerunek.

W branży beauty jestem od 2013 roku kiedy zaczynałam od makijaży. Wykonywałam makijaże do sesji zdjęciowych między innymi dla Antka Smykiewicza czy Mariny. 

Po tym jak pierwszy raz wzięłam do ręki nitkę, a było to w 2014 roku zakochałam się w brwiach i chciałam o nich wiedzieć wszystko. Odbyłam szkolenia w Polsce i za granicą. Kilkukrotnie byłam laureatką Mistrzostw ze stylizacji brwi. 

W 2022 roku uzyskałam dyplom Technika Sterylizacji Medycznej, więc dobrze wiem jak ważna jest higieniczna i bezpieczna praca z klientem. 

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg naturalnej stylizacji brwi trwa około godziny. Jestem perfekcjonistką, więc lubię dopracowywać detale, bo to one robią różnicę. 

Laminacja rzęs to zabieg, który trwa około 1,5 godziny. To czas kiedy klientka leżąc może się w pełni zrelaksować. 

Naturalny makijaż permanentny to najdłuższy zabieg jaki mam w ofercie i na niego rezerwuję około 3 h, z czego dużą część zajmuje rysunek wstępny, który musi być idealny!

Przy naturalnej stylizacji brwi, z racji tego, że farbujemy włos od środka jego kolor utrzymuje się nawet do 4 tygodni. 

Laminacja rzęs, którą sama uwielbiam mieć na swoich rzęsach to zabieg, którego efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni.

Naturalny makijaż permanentny utrzymuje się najdłużej ponieważ pigmentujemy skórę pod włoskami, więc efekt będzie widoczny od 1-1,5 roku. Potem można go odświeżyć, aby prezentował się nadal pięknie. Jednak to jak długo utrzyma się pigment w skórze jest kwestią bardzo indywidualną, zależną od wielu czynników. 

Absolutnie nie. Produkty, na których pracuję są renomowanych firm i są bezpieczne dla kondycji włosa. Dodatkowo raz na jakiś czas możemy zastosować odżywkę wzmacniającą, która nawilża nie tylko włoski, ale i skórę pod włoskami.  

Najlepiej przyjść w makijaż, który wykonujesz na codzień. Wtedy mogę zobaczyć intensywność tego makijażu i dopasować stylizację tak, aby najlepiej komponowała się w całość, choć kolor farby zazwyczaj dobieram do koloru włosów na głowie, żeby nawet bez makijażu klientka mogła czuć się pięknie i naturalnie.

Jednym z najbardziej ulubionych zabiegów moich klientek, który wykonuję jest nitkowanie (różnych partii twarzy). Dzięki nitkowaniu możemy depilować nawet najbardziej wrażliwą skórę (nawet naczynkową), pozostaje ona nienaruszona, a wszystkie zbędne włoski są usunięte. W efekcie włoski odrastają słabsze i mniej wyraźne. Dodatkowo podrażnienie po nitkowaniu ustępuje szybciej niż po wosku. 

 

Jeżeli jesteś zdecydowana to nie zwlekaj!

Booksy (2)